Ürünlerimiz

Ayvalik Naturel Sızma Zeytinyağı

Ekbir  Ayvalık Natürel Sızma Zeytinyağıı diğer zeytinyağlarından ayıran farkı zeytinler tam olgunlaşmadan içeriğinin tanelerinden ayrılmadığı  Ekim ayında toplanıp sıkılan zeytinyağının kalitesi ile birinci sınıftır.  Olgunlaşma evresine gelmeden toplanan zeytinlerden elde edilen yağlar  zengin ve aromatik. yakıcılığı ve acılığı da daha belirgin bir tadtadır. . Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen bu yağ, daha iyi korunması ve uzun ömürlü olması sebebi ile koyu renk cam şişede muhafaza ediliyor. Antioksidan özelliği olan ve kanser riskini azaltan Polifenoller açısından, üretim zamanı sebebiyle daha zengindir.


HEMEN SATIN AL!

Ekbir Zeytin Çeşitleri

Ekbir  Zeytin  Çeşitlerimize   ulaşmak için lütfen ürünlerimizi incele  butonundan takip  edebilirsiniz. Ürünlerimiz Siyah Zeytin Yuvarlama, Siyah Zeytin yağlı Sele, Yeşil Ayvalık Çizik Zeytin çeşitlerimiz bulunmaktadır. Online satış mağazamızdan ürünlerimizi nceleyebilirsiniz.


Ürünleri incelemek için tıklayınız

Kişisel Bakım Ürünleri

Ekbir   Zeytincilik Saç bakım Kremi , zeytinyağlı el ve vücut kremi,  zeytinyağlı sıvı sabun, zeytinyağlı duş jeli  zeytinyağlı şampuan,  zeytinyağlı masaj yağı olmak üzere bir çok kişisel bakım ve kozmetik ürüne sahip olabilirsiniz. Ürünlerimizi incelemek için  tıklayınız.


Ürünleri incelemek için tıklayınız

Kurumsal

Yardım

Mağazalar

Bilgilendirme

Sertifikalarımız

Basında Biz

Sosyal Ağ

Biz Kimiz

Foto Galeri

 

Sıkça Sorulan Sorular

Sipariş İşlemleri

Ödeme İşlemleri

Teslimat İşlemleri

İptal ve İade İşlemleri

Fabrika Mağazamız

Gizlilik Bildirimi

Kullanıcı Sözleşmesi

Güvenli Alışveriş

 

ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi

GMP ISO 22716 Kozmetik – İyi İmalat Uygulamaları

Etko Sertifikası

Müteşebbis Sertifikası